top of page

 

Co mám za sebou

IMG_1753%20copy1_edited.png

.marketing strategy

.brand strategy

.content & copywriting

.customer experience

.web & online

eLegal_logo_tagline_CB.png

"Ne, shoda příjmení není náhoda. Ale právě proto, že ségru znám jako své boty, věděla jsem, že ji chci jako sparringa do rozjezdu eLegal kanceláře. Má přehled, myšlení out-of-box a vždycky mě překvapila skvělýma napádama, co "přece jsou tak jasný!"- jen věřte, že vás samotné prostě nenapadnou...Vybudování značky eLegal bylo i sestřinou neupiratelnou zásluhou. Protože jsem věděla, že většího profíka a lidsky spolehlivého člověka bych nenašla, mohla jsem v klidu tuto (mnohdy nemoudře podceňovanou) oblast delegovat na ni a o to víc se soustředit na další důležité oblasti ze života firmy. Jedno vím jistě - pět let kapitánování advokátní firmy bych sama nedala. A Jana je člověk, kterého sakra chcete mít po svém boku."

Petra Dolejšová, CEO eLegal

.marketing strategy consultations

.brand strategy consultations

.customer experience consultations

atep_edited.jpg

"Jana bere marketingové strategie selským rozumem a moc nám pomohla při směřování a tvorbě brandu naší společnosti. Nevychází jen s teoretických marketingových pouček a tvrzení, ale přistoupila k naší firmě a našemu produktu velice individuálně. Má cit pro to, co dělá a umí odhadnout, co funguje. S jejími službami jsem byla velice spokojená a doporučuji dál."

Kateřina Malá, CEO

.marketing consultations

.project management

.copywriting

.PR

pravo-v-rous%CC%8Cce---logo%202_edited.p

"Uřídit marketingově projekt 13 advokátních kanceláří je balancování na minovém poli. Jana nám pomohla nejen s marketingem pravovrousce.cz, ale také s naší vzájemnou komunikací, srovnala naše myšlenky, utřídila požadavky a pomohla nám během 4 dnů vypustit do světa projekt, který v Česku neměl obdoby. Byla k dispozici kdykoliv bylo potřeba a i když se jednalo o „pro bono“, o to víc do toho dala všechno. Za to jí patří můj neskutečný obdiv i vděk. Takže nejen marketingově, ale i lidsky, je pro nás Jana profík."

Jana Sedláková, CEO SEDLÁKOVÁ LEGAL

.marketing strategy

.brand strategy

.new product & services development

.content strategy

.team leadership

.digital marketing

.PR

enovation%2520bw_edited_edited.png

"Měl jsem možnost spolupracovat s Janou několik let a vzájemnou spolupráci nelze hodnotit jinak než jako špičkovou. Jana je opravdový marketingový profesionál, za kterého mluví konkrétní výsledky. Jana vybudovala, řídila a zdokonalovala širokou škálu marketingových aktivit, které posunuly společnost eNovation mezi lídry trhu. Mezi charakteristickými vlastnostmi bych vyzvedl pracovitost, vytrvalost, kreativitu, sebevzdělávání a schopnost dotahovat započaté projekty."

Jiří Kvíz, CEO

.marketing strategy

.business development

.brand strategy

.customer experience

.web & online

logo-zaklad-ConvertImage_edited.png

"Jana Dolejšová je perfektní marketingový stratég v oblasti služeb. Její široký rozhled jí poskytuje schopnost řešit jak problémy korporátního marketingu, tak pomáhat začínajícím podnikatelům a službám uváděným na trh. Její silnou stránkou je vysoká empatie s cílovou skupinou, překvapující kreativita a orientace v technologických trendech. V kombinaci s jejím profesionálním vystupováním je Jana skutečnou marketingovou zbraní."

Jiří Pavlíček, investor

poster3-ConvertImage_edited_edited.png

.copywriting

.web consultations

vztaholog_logo-čb.png

.marketing strategy

.content strategy

meetprague.png

.marketing strategy

.copywriting

logo%20GDPR%20v%20marketingu_edited.jpg

.project management

.marketing

.content & copywriting

stažený soubor (1).png

.marketing strategy

.brand strategy

nahlas.png

.marketing consultations

s%C3%8C%C2%8Cvestkovka_edited.jpg

.copywriting

HEC_simple_edited.png

.marketing strategy

.content & copywriting

aw_edited.jpg

.marketing consultations

Kontakt

Kontakt

 dolejsovajana@gmail.com  |   +420 606 632 024

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page