top of page

 

Kolik stojí a jak probíhá spolupráce se mnou  

IMG_1753%20copy1_edited.png
Dlouhodobá

Dlouhodobá spolupráce nebo spolupráce na projektu

1

Zjistím, co potřebujete a jestli jsem pro vás ta pravá

Aby měla naše spolupráce smysl po obě strany, musím si být jistá, že vám nejlépe pomůžu právě já, že jsou vaše služby v souladu s mými hodnotami a že mezi námi funguje chemie. Když něco z toho neplatí, pokusím se vám doporučit některého z kolegů, se kterým vám bude spolupráce fungovat lépe. 

2

Důkladně poznám vaše služby

Pošlu vám poměrně rozsáhlý brief, který mi pomůže zorientovat se ve vašich službách, představách o naší spolupráci, vašich dosavadních marketingových aktivitách, potřebách a touhách vašich zákazníků. Čím podrobněji mé dotazy zodpovíte, tím rychleji a lépe budu vědět, jak vám můžu být k užitku. Pokud to bude možné, vyzkouším vaše služby na vlastní kůži.

3

Domluvíme se na formě spolupráce

Jakmile pečlivě prostuduji vaše odpovědi z briefu, popř. se vás doptám na nejasnosti, navrhnu vám další postup a cenu mých služeb. Pokud potřebujete zpracovat strategii (brand, marketingovou či komunikační) či plán aktivit, stanovím cenu projektově. Pokud se pak společně pustíme do realizace  jednotlivých kroků, účtuji si obvykle hodinovou sazbu 2000 Kč.  

4

Pustíme se do toho

Krok za krokem začneme realizovat plán, který jsme si schválili. Pokud jsou jeho součástí aktivity, které vyžadují specialistu (např. PPC, grafika, apod.), doporučím vám kolegy, se kterými mám dobré zkušenosti, a postarám se, aby vše zapadalo do celkové strategie a plánu.

 

Svou práci trackuji v aplikaci Toggl a spolu s fakturou vám pošlu každý měsíc pošlu podrobný výkaz. Když se domluvíme na stropu, dám vám včas vědět, pokud se k němu budeme blížit.

Konzulace

Konzultace

1

Zjistím, co potřebujete a jestli jsem pro vás ta pravá

Na základě vaší poptávky si udělám rešerši vašich služeb a zjistím, zda vám nejlépe pomůžu právě já.

 

Pošlu vám k vyplnění brief, který mi pomůže se na konzultaci důkladně připravit a byla maximálně efektivní a přínosná.

2

Domluvíme se kdy a kde

Nejčastěji probíhají konzultace online, abyste nemuseli nikam cestovat. Pokud ale upřednosťnujete osobní schůzku, můžeme se sejít v kavárně nebo přijdu k vám do kanceláře, pokud je máte v širším centru Prahy.

Cena za jednorázovou konzultaci je 2500 Kč/hod. Pokud stojíte o pravidelné konzultace, domluvíme se na individuálních podmínkách.

3

Poradím a zodpovím vaše otázky

Během konzultace probereme oblasti, se kterými potřebujete poradit. Dám vám doporučení, přijdu s novými nápady a zodpovím všechny vaše otázky. 

Konzultace většinou trvá 60 - 90 minut, vždy si ale vyhrazuji alespoň hodinu navíc pro případ, že byste potřebovali více času. 

Po konzultaci vám pošlu e-mail s odkazy na zdroje, aplikace, nástroje, služby nebo odborníky, které jsem vám během ní doporučila.

Kontakt

Kontakt

 dolejsovajana@gmail.com  |   +420 606 632 024

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page